X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Sayfalar

Hostgener’e güvenen ve en iyi şekilde çalışmalarını sürdüren binlerce müşterimiz olmasını hedeflerken fiyatlarımızın yüksek gelmesi veya farklı sebeplerden ötürü bizimle çalışmak istemeyen vatandaşların faydalanabileceği bir çok hizmeti uygun fiyatlar dahilinde piyasaya sürmeyi hedefliyoruz.

Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda; 14 gün içerisinde Destek Merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmet başlangıcınız 14 günü aşmamışsa ödemenizi geri talep edebilirsiniz. İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları iletisim@hostgener.com adresine e-mail atarak da öğrenebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödemelerin tamamı en geç 10 gün içerisinde tarafınıza tekrardan iletilecektir. Her konuda sorun yaşamamanız için gerekli işlemleri yapan firmamızın iade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

İade yapılamayan hizmetler: Domain Kaydı ve Transferi, Kiralık Sunucu Hizmeti, SSL Sertifikaları, Lisanslar, vds/vps server yazılım ,dosyaları olarak belirlenmiştir. 


Top