İşinizi Kolaylaştıracak E-posta Çözümü

Kesintisiz e-posta servislerimizi ve kullanıcı dostu arayüzlerimizi inceleyin

Kurumsal E-posta

İş ve İşletmeniz için @sirketadiniz.com uzantılı kurumsal e-posta sahibi olun

 • 50 GB’a varan kurumsal e-posta hesapları
 • Dolmadan uyaran, dolunca kotası otomatik artan profesyonel hesaplar
 • Silinmiş e-posta kurtarma

%100 Outlook vb. Mail Programları ile Uyumlu, Esnek Kota Özelliği ile Kesintisiz, Tamamen Yerli E-posta ile işletmeniz için profesyonel ve size özel uygun fiyatlı bir çözüm satın alın.

Kurumsal E-posta Paketleri

İşletmeniz veya grubunuz için uzman desteği ile uygun maliyetli, yüksek kullanılabilirliğe sahip e-posta barındırma .

Eko Plan

$1,99Aylık Plan

 • E-posta Alanı 5 GB
 • Dinamik - Esnek Kota
 • Yerli E-posta Hizmeti
 • Ortak Takvim ve Adres Defteri
 • Silinmiş E-posta Kurtarıcı
Şimdi Satın Al

Mega Plan

$3,99Aylık Plan

 • E-posta Alanı 50 GB
 • Dinamik - Esnek Kota
 • Yerli E-posta Hizmeti
 • Silinmiş E-posta Kurtarıcı 30 Gün
 • Ortak Takvim ve Adres Defteri
Şimdi Satın Al
resim

İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda

Sizin kadar sıkı çalışan bir web posta

Hostgener Mail'in güçlü Kontrol Paneli, tüm ayarlar, yapılandırma ve özelleştirme için yöneticinin başvuracağı yerdir. Kullanıcılar ekleyin, grup takma adlarını yönetin, iş e-posta içeriğini denetlemek için politikalar oluşturun ve daha fazlasını yapın.

 • 01 E-posta Barındırma

  İstenmeyen posta filtreleme, antivirüs koruması, geniş depolama alanı ve web postası ile güvenilir bulut tabanlı e-posta barındırma. Outlook ve diğer tüm POP3 / IMAP istemcileriyle uyumludur.

 • Sorumlu göndericiler için yüksek hacimli SMTP hizmeti. İşlem mesajları, e-posta pazarlama kampanyaları, haber bültenleri ve diğer uygulamalar için giden geçiş hizmeti.

 • Özel e-posta sunucuları, kümeleme ve yüksek hacimli göndericiler için çoklu IP yük dengeleme. Sınırsız gönderme ve itibar izleme ile sabit aylık maliyet.

 

Kesintisiz Kurumsal E-posta Deneyimi Hostgener Posta’da

Standart e-posta servisleri işinizi yavaşlatmasın. E-posta barındırma planlarımız zengin özelliklere sahiptir ve kişisel, küçük grup veya iş kullanımı için mükemmeldir. Herhangi bir cihazdan erişebileceğiniz hızlı, güvenilir, güvenli kişiselleştirilmiş e-posta adresleri. E-postalarınıza, takviminize, kişilerinize ve daha fazlasına özel erişim sağlayın. Tam özellikli bir Web posta arayüzü kullanarak e-postanıza her yerden erişin.

Güvenli Yedekleme ve Spam Koruması

E-postalar güvenli sunucularımızda saklanır, böylece cep telefonunuzu kaybetseniz bile e-postalarınızı kaybetmezsiniz. Gelişmiş spam korumamızla gelen kutunuzu kötü amaçlı tehditlerden ve can sıkıcı önemsiz postalardan koruyun.

Reklam Yok, Daha Fazla Gizlilik

E-posta barındırma ile e-postalarınız sizin ve yalnızca sizindir. Posta kutunuzda dikkat dağıtıcı reklamlar, istenmeyen içerik ve farkında olmadan reklamverenlerle paylaşabileceğiniz bilgiler hakkında endişelenmeyin.

Kişisel E-posta Adresi

İşletmeniz benzersizdir, e-posta adresinizin de olduğundan emin olun. You@yoursite.co.nz alan adınızı kullanan kişiselleştirilmiş bir e-posta adresi - profesyonel ve kalıcı bir izlenim bırakır.

Spam Konusundaki Pozisyonumuz

Hostgener Mail, sıfır toleranslı spam politikasına bağlıdır ve Hizmetleri kullanırken herhangi bir biçimde istenmeyen e-postalar göndermenizi kesinlikle yasaklar.CAN-SPAM Yasasına uymanızı istiyoruz .

Paket Özelliği

E-posta barındırma hizmetimiz hakkında sık sorulan sorular

Kesintisiz "Hostgener Destek" Daima Yanınızda

 • E-posta barındırma nedir?

  E-posta barındırma, özel bir e-posta barındırma hizmeti kullanarak profesyonel görünümlü özel alan adınızdan posta gönderip almanıza olanak tanır. Bu, genellikle reklamlarla desteklenen ve daha az kontrol sunan Gmail ve Hotmail gibi ücretsiz web posta hizmetlerinden farklıdır. LCN'de e-posta barındırma, çevrimiçi bulacağınız ücretsiz alternatiflerden çok daha esnektir. E-posta barındırma paketlerimiz, işletmenizle birlikte büyüyecek ve istediğiniz zaman posta kutusu boyutunuzu artırmanıza olanak verecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, farklı e-posta adreslerini kontrol paneliniz üzerinden zahmetsizce yönetebilirsiniz. Tüm e-posta barındırma hizmetlerimiz şunları içerir: E-postayı tüm cihazlarınız arasında senkronize etmek için IMAP Virüsler ve kötü amaçlı yazılımlarla mücadele için spam koruması Otomatik yanıtlayıcılar ve ofis dışı mesajlar TLS (Taşıma Katmanı Güvenliği) şifrelemesi

 • Kurumsal e-posta; şirketinizi veya şahıs hesabınızı premium en aza indirilmiş spam korumalı e-posta.

 • Kendi e-posta sunucularınızı çalıştırmak karmaşıktır ve sunucuları spam ve DDOS saldırılarından korumak zordur. Etki alanınızı bir e-posta barındırıcısı ile kurduğunuzda, ilk kurulum tamamlandıktan sonra bu karmaşık şeylerle ilgilenirler. Bu nedenle, etki alanınız için e-postayı yönetmek için bir e-posta barındırıcısı kullanmak, kendi sunucularınızı çalıştırmaktan daha iyidir.

 • Hostgener Mail, mevcut e-posta sağlayıcınızdan sorunsuz, kayıpsız geçiş sağlamak için 7/24 özel taşıma desteğiyle birlikte sezgisel taşıma araçları sunar. Posta ayrıca Takvim ve Kişiler senkronizasyonunu ve PST dosyalarının taşınmasını destekler.

 • Uzman Posta her bir kullanıcı için saate 100 günde 1000 kişiye eposta gönderme imkânı tanır. Daha yüksek adetler için herhangi bir ayar değişimi olmaksızın Ek servis ile kota artırımı yapabilirsiniz.

 • Hostgener Mail Antispam ve Antivirüs özelliği ile gelir. Ek ödeme gerektirmez.

HOSTGENER MAİL HİZMETİ KURUMSAL MAİL HİZMETİ